Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfadan sıkça sorulan sorular ve cevaplarına göz atabilirsiniz.
- Yarışmayı başlatarak, doğru cevapladığınız soru başına puan kazanırsınız. Yarışmadan çekilerek puanın hesabınıza geçmesini sağlayabilir yada sonuna kadar şansınızı deneyebilirsiniz.
- Menüden "Puan Dönüştür" alanına dönüştürmek istediğiniz puanı yazıp "Dönüştür" butonuna dokunmanız yeterlidir. Puan hesabınıza TL olarak kaydedilir.
- Nakit talebinde bulunduğunuzda ekibimiz siz değerli kullanıcılarımızın hesaplarını inceler, oynadığınız oyunlar ve aşamalar incelenerek aldığınız puan doğrulanır. Kayıtlı hesap sahibi ve para çekmek istediğiniz banka hesabı size ait olması durumunda çekmek istediğiniz tutar ortalama 1-5 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılır.
- Her oyunda 2 adet joker hakkınız bulunmaktadır. Bunlar ; "Yanlış Cevapları Ele" ve "Oylama" jokerleridir. Her oyun sonu joker kullanım hakkınız sıfırlanır ve yeni oyunlarda tekrar kullanabilirsiniz.
- Nakit talepleri incelenirken en önemli faktör "Telefon Onayı" ve "Mail Onayı" dır. Nakit talebinde bulunmak için her ikisininde onaylı durumda olması gerekmektedir. Bir diğer husus ise oynadığınız oyun kayıtları, joker kullanım kayıtları ve diğer kayıtlarda tutarsızlık olmasıdır, hile içeren veya şüpheli durumlar nakit talebi reddedilmesine neden olur. Sistemimize kayıtlı isim ve soyisim ile nakit talebinde bulunduğunuz hesap sahibi adı eşleşmelidir. Bunlardan herhangi birinde tutarsızlık olduğunda nakit talepleriniz reddedilir.
- Yanlış cevapladığınız sorulara puan verilmez ve yarışma sona erdirilir. Doğru cevaptan emin değilseniz joker kullanabilir veya "Yarışmadan Çekil" butonunu kullanarak o soruya kadar ki kazandığınız puanı alabilirsiniz.
- Bu gibi durumlarda "İletişim" bölümünden bize oynadığınız tarih ve saati, oyun seviye bilgilerini göndermeniz gerekmektedir. Ekibimiz oynadığınız oyunu sistemde kayıtlı son duruma göre değerlendirip olumlu olması durumunda puan hesabınıza eklenir.
- Kayıt olurken yanlış girilen ad ve soyadı sonradan değiştiremezsiniz ancak "destek@hepbilirim.com" adresine kimliğinizi doğrular nitelikte (nüfus cüzdanı, yeni kimlik kartı, ehliyet, pasaport gibi) resminizin bulunduğu bir belge gönderilmesi durumunda değiştirilebilir.
Nakit talebinde bulunmadan önce tüm kullanıcılar için reklam izleme zorunluluğu getirilmiştir. Günlük ödüllü reklam izlemesi yapan kullanıcılar nakit talebinde bulunabileceklerdir.
- Telefon numaraları sadece bir hesapta kullanılabilir.
- Yaşı 18 den küçük olan kullanıcılarımız elbette yarışmaya katılabilirler, ancak kazandıkları puanı nakit olarak çekemezler. Puanı nakit olarak çekmeleri için 18 yaşını doldurmuş ve TR banka hesabı sahibi olması gerekmektedir. 18 yaşını doldurmamış ama banka hesabı sahibi olan kişiler veli onay ve kimlik belgesi ile "destek@hepbilirim.com" adresine yazılı başvuru yaparak para çekme işlemi gerçekleştirebilirler.
- E-mail onay mailleri "spam (gereksiz)" kutusuna düşmüş olabilir, kontrol etmenizi rica ederiz. Sorun devam ediyor ise "iletişim" kısmıdan lütfen bize yazın.
- Sms operatörlere bağlı olarak gecikme yaşanabilmektedir. Sms uzun bir süredir gelmiyor ise "iletişim" bölümünden lütfen bize yazın.
- Puan / nakit karşılığı işlemi hesaplaması kullanıcıların taleplerini değerlendirilmesi sonucunda ortalama alınarak belirlenmektedir.
- Herhangi bir ücret ödemeden oyun oynayabilirsiniz. Daha fazla oyun veya joker hakkı için paket satın alabilirsini.
- Günlük oynayabileceğiniz oyun sayısıdır. Bu limiti aştığınızda paketler kısmından paket alarak; oyun hakkı ve joker hakkı alabilirsiniz.
- Düello sistemi arkadaşlarınız ile veya diğer kullanıcılar ile birlikte aynı soruyu çözmenize ve diğer üyelerimiz ile yarışmanıza imkan sağlamaktadır.