Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfadan sıkça sorulan sorular ve cevaplarına göz atabilirsiniz.
- Yarışmayı başlatarak, doğru cevapladığınız soru başına puan kazanırsınız. Yarışmadan çekilerek puanın hesabınıza geçmesini sağlayabilir yada sonuna kadar şansınızı deneyebilirsiniz.
- Menüden "Puan Dönüştür" butonuna tıklayarak dönüştürmek istediğiniz puanı yazıp "Dönüştür" butonuna tıklamanız yeterlidir. Puan hesabınıza TL olarak kaydedilir.
- Nakit talebinde bulunduğunuzda ekibimiz siz değerli kullanıcılarımızın hesaplarını inceler. Oynadığınız oyunlar ve gelinen aşamalara bakarak aldığınız puan doğrulanır. Kayıtlı hesap sahibi ve para çekmek istediğiniz banka hesabı size ait olması durumunda çekmek istediğiniz tutar ortalama 1-5 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılır.
- Her oyunda 2 adet joker hakkınız bulunmaktadır. Bunlar ; "Yanlış Cevapları Ele" ve "Oylama" jokerleridir. Her oyun sonu joker kullanım hakkınız sıfırlanır ve yeni oyunlarda tekrar kullanabilirsiniz.
- Nakit talepleri incelenirken en önemli faktör "Telefon Onayı" ve "Mail Onayı" dır. Nakit talebinde bulunmak için her ikisininde onaylı durumda olması gerekmektedir. Bir diğer husus ise sistemimize kayıtlı isim ve soyisim ile nakit talebinde bulunduğunuz hesap sahibi adı eşleşmelidir. Bunlardan herhangi birinde tutarsızlık olduğunda nakit talepleriniz reddedilir.
- Yanlış cevapladığınız sorulara puan verilmez ve yarışma sona erdirilir. Doğru cevaptan emin değilseniz joker kullanabilir veya "Yarışmadan Çekil" butonunu kullanarak o soruya kadar ki kazandığınız puanı alabilirsiniz.
- Bu gibi durumlarda "İletişim" bölümünden bize oynadığınız tarih ve saati, geldiğiniz level bilgilerini göndermeniz gerekmektedir. Ekibimiz oynadığınız oyunu sistemde kayıtlı son duruma göre değerlendirip olumlu bulurlar ise puanınızı ekleyebilirler.
- Kayıt olurken yanlış girilen ad ve soyadı sonradan değiştiremezsiniz ancak "destek@hepbilirim.com" adresine kimliğinizi doğrular nitelikte (nüfus cüzdanı, yeni kimlik kartı, ehliyet, pasaport gibi) resminizin bulunduğu bir belge gönderilmesi durumunda değiştirilebilir.
- Maalesef. Telefon numaraları sadece bir hesapta kullanılabilir.
- Yaşı 18 den küçük olan kullanıcılarımız elbette yarışmaya katılabilirler, ancak kazandıkları puanı nakit olarak çekemezler. Puanı nakit olarak çekmeleri için 18 yaşını doldurmuş ve TR banka hesabı sahibi olması gerekmektedir. 18 yaşını doldurmamış ama banka hesabı sahibi olan kişiler veli onay ve kimlik belgesi ile "destek@hepbilirim.com" adresine yazılı başvuru yaparak para çekme işlemi gerçekleştirebilirler.
- Top 15 sitemizde puan sıralamasında ilk 15 kişinin gösterildiği alandır. Yarışmacıların birbiri ile rekabet kazanmaları amacı ile herkesin göre bileceği şekilde kullanıcı adı yazmaktadır.
- E-mail onay mailleri bazen "spam (gereksiz)" kutusuna düşebiliyor. Bu durumda spam klasörünüzü kontrol ediniz. Eğer hala sorun devam ediyor ise "iletişim" kısmıdan bize yazın.
- Onay smsleri operatörlere bağlı olarak gecikmeli gelebilir. Eğer mesajınız uzun bir süreden beri gelmiyor ise "iletişim" bölümünden bize yazın.
- Telefon onayı yaparken dikkat etmeniz gereken husus; numarayı girdikten sonra "kaydet" butonuna tıklamanız gerekmektedir. Numarayı sisteme kayıt ettikten sonra "doğrula" butonunu kullanarak numaranıza gönderilen sms kodunu ilgili kutucuğa girdikten sonra onay işlemi tamamlanır. Telefon numarasını kayıt etmeden doğrulayan kullanıcıların doğrulaması nakit talebi bulunduklarında sistemden kaldırılır ve yeniden doğrulama istenir.
- Puan - nakit karşılığı işlemini hesaplarken kullanıcıların taleplerini değerledirerek ortalama nakit miktarı belirliyoruz. Talep çok olduğunda puanın nakit bedelini aşağıya çekebiliriz.
- Level puanları için şuanlık değişiklik söz konusu değil. Ancak level yükseldikçe zorluk arttığından level puanlarında değişiklik yapabiliriz. Bu değişiklik daha fazla yada daha az puan olarak sisteme yansıyabilir.
- Menü den "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak istediğin kullanıcı adını girerek kayıt olabilir. Bildikçe para kazanmanın keyfini çıkarabilirsin.
- Hayır, ücret ödemeden de soru çözerek para kazanabilirsiniz. Ancak daha çok kazanmak isteyen kullanıcılarımız için kısa bir süre sonra 3 farklı paket sunacağız.
- Günlük oynayabileceğiniz oyun sayısıdır. Bu limiti aştığınızda paketler kısmından limit alabilirsiniz.
- Telefon numaranızı onaylayabilmeniz için öncelikle numarayı girdikten sonra kayıt etmeli sonra doğrulama için istek yapmalısınız.
- Paket alabilmeniz için, hesabınızda puan olması gerekmektedir. Hesabınızda puan yok ise Banka Hesaplarımız sayfasında bulunan banka hesabımıza alacağınız paket tutarı kadar ücret yatırmanız ve yatırdığınız ücreti dekont ile iletişim bölümünden bize bildirmeniz gerekmektedir.
- Düello sistemi arkadaşlarınız ile veya diğer kullanıcılar ile birlikte aynı soruyu görerek çözmenize ve diğer üyelerimiz ile yarışmanıza imkan sağlamak amacı ile yapılmıştır.
- Evet. Düello sistemin de herkes joker kullanamamaktadır ancak bronz, silver, gold paket sahibi kullanıcılarımız pakette bulunan enerji karşılığında kullanabilmektedir.