Hakkımızda

Hakkımızda

Yayın hayatımız Akçalar Tur Ltd. Şti. olarak Aksaray'da 2009 yılında başlamıştır. Asıl faaliyeti turizm, bilgisayar ve güvenlik sistemleri olan firmamız alt firma olarak 2018 yılında Jest Bilişim Ltd. Şti. kurarak daha önceki internet hayatınıda bu çatı altında birleştirmiştir. İnternet hayatının geleceğe yönelik büyümesi ve gelişmesi daha kolay, hızlı olduğundan yarışma üzerine bir web sitesi tasarlamayı ve yayınlamayı uygun gördük. Bu nedenler 2018 yılı Eylül ayında çalışmalara başlayarak Ekim ayında sistemi kullanıma açtık.

Genel olarak bilgi yarışması üzerine olan bu girişimimizi blog sayfası açarak renklendirmeyi planladık. Düello sistemi ekliyerek kullanıcıların arkadaşları ve/veya diğer kişilerle yarışarak kendine güvenini arttırmayı amaçladık ve amaçladığımızı başardık. Kurulduğumuz günden bu yana kısa bir süre geçmesine rağmen sistemimize olan ilgi oldukça büyük! Bu gün itibari ile toplamda 2.500 ü aşkın kullanıcı kitlemiz bulunmaktadır ve her geçen gün artmaktadır.

Daha iyi bir sanal dünya, bilgili ve kültürlü gelecek için hem eğlenceli hemde kolay olan bilgi yarışmamız sayesinde genel kültür,bilim,sanat,spor gibi dallarda birçok soruyu çözerek daha da bilgilenmenizi amaçlanmıştır.