Oyun Politikası

Oyun Politikası

Jest Bilişim Ltd. Şti. olarak bilgi yarışmasına oldukça önem vermekteyiz. Elbette ki bilgi yarışmamızın da siz değerli kullanıcılarımıza para kazandırmak için belirli şartları bulunmaktadır. Bu şartlara uymayan kullanıcılar, yöneticiler tarafından tamamen sistemden engellenebilir, puanları düşürülebilir. Jest Bilişim bu işlemler yapıldıktan sonra kullanıcıya bilgi verme hakkını saklı tutar.

Oyunda puan kazanabilmek için;

- Sisteme üye olunmalıdır.

- Üye olduktan sonra ilk işlem olarak "profil" sayfasında bulunan iletişim bilgilerinin doldurulması ve doğrulanması gerekmektedir.

- Hesaba giriş yaptıktan sonra anasayfada bulunan "Yarışmaya Başla" butonu ile bilgi yarışmanızı başlatıp, doğru bildikçe puan kazanırsınız.

- Puanlarınızın hesaba geçmesi için yarışmayı tamamen bitirmeli veya emin olamadığınız yerde "Yarışmadan Çekil" butonu kullanarak geldiğiniz seviyedeki puanı alabilirsiniz.

Kazandığınız puanı nakite çevirme;

Puanlarınızı nakite çevirebilmek için "Puan Dönüştür" sekmesinden dönüştürmek istediğiniz puanı ilgili alana girerek "Dönüştür" butonuna tıkladığınızda o gün ki puan-nakit karşılığına göre hesaplanarak profilinize nakit olarak kayıt edilir.

GENEL KURALLAR

Politikalarımız gereği günlük oyunlarda belirli bir limitimiz bulunmaktadır. Bu limit şuan günlük 40 oyun(kazanılan oyunlar sayılır) ve/veya 10.000 puan olarak belirlenmiştir. Oyun limitini aşan kullanıcılarımızın para çekme talepleri reddedilir. Gün sonu veya sistem tarafından fark edilmeleri durumunda puanları otomatik olarak limiti aşmayacak şekilde hesaplanarak düşürülür veya tamamen sıfırlanır. Herhangi bir işlem yapılmaz ise para çekme talebinde bulunan kullanıcıların nakit hesaplarına geçmeden önce ki yapılan incelemelerde fark edilmesi durumunda bu iki işlemde biri sistem yöneticisi tarafından manuel olarak yapılabilir. Bu sıfırlama veya limit işlemine takılmak istemeyen, daha çok kazanmak isteyen kullanıcılarımız için ise sunduğumuz 3 paketten birini alarak oyuna devam edebilirler.

Politikaları ihlal eden, oyun limitini sürekli aşan, bir veya birkaç defa para çekme taleplerine red verilen ve sorunu düzeltmeyen kullanıcılar geçici olarak veya tamamen sistemden engellenebilir, para çekme talepleri belirli saatlere kadar durdurulabilirler.

Puan ve Nakit 

Puan ve nakit karşılıkları yöneticilerimiz tarafından belirlenmektedir. Hangi seviyede ne kadar puan kazanılacağı yada o gün ki puan-nakit karşılığı sistemdeki yoğunluğa, kullanıcıları istek ve taleplerine bakılarak şekillendirilmektedir. Bu fiyatlandırmayı ve puan miktarını belirlemeyi yada değiştirmeyi Jest Bilişim Ltd. Şti. kullanıcılara haber vermeden yapabilir.

Nakit Talebi Onayı

Nakit talebi yapan kullanıcıların, profilinin ve kişisel bilgilerinin tamamen doğru ve doğrulanmış olması gerekmektedir. Nakit tutarının aktarılacağı hesap sahibi ve sistemde kayıtlı olan üyenin isim soyisim bilgileri aynı olmak zorundadır. Gerektiğinde yöneticilerimize kimlik belgesi ibrazı zorunludur.(ehliyet,kimlik kartı, pasaport vb.) Yaşı reşit olmayan kullanıcıların ise veli onayı gerekmektedir. Bu onayı mail yolu ile yöneticilere bildirmek zorundadırlar. (veli onay dilekçesi,veli ve kullanıcı kimlik belgesi) Bu işlemlerin biri veya birkaçına oymayan kullanıcıların para çekme talepleri onaylanmaz.

 

 

Jest Bilişim Ltd. Şti. oyunda değişiklik yapmayı, puan ve nakit karşılıklarını değişirmeyi, hizmet, gizlilik politikalarını değiştirmeyi, kullanıcı sözleşmesini değiştirmeyi, kullanıcı engelleme, nakit talebi red sebepleri ve genel oyun kurallarını değiştirme haklarını kullanıcılara haber vermeden değiştirebilir ve bu haklarını gizli tutar.