Genel hepbilirim.com Bilgi Yarışması Nedir?

hepbilirim.com Bilgi Yarışması Nedir?

5 yıl önce     Genel 2
hepbilirim.com Bilgi Yarışması Nedir?

 

 

 

 

hepbilirim.com bilgi yarışması online olarak oynayabileceğiniz, diğer oyuncularla rekabet edebileceğiniz bir bilgi yarışması platformudur. Nasıl oynanır? Nasıl kayıt olunur? Ücretli mi? Joker hakkımız var mı? bu gibi soruların tamamının cevabını alabilirsiniz..

 

Bilgi Yarışması

hepbilirim.com Bilgi Yarışması Nedir? 

 

 - hepbilirim.com bilgi yarışması Jest Bilişim Ltd. Şti. nin online olarak sunduğu bilgi yarışması sistemidir. Bu bilgi yarışmasında joker ve yarışmadan çekilme haklarınız mevcuttur. Şu an için android ve ios platformlarında mobil uygulaması olmasada tüm mobil ve bilgisayar tarayıcılarından erişim sağlanabilmektedir. Yarışmada puan sistemi bulunmaktadır. Geçtiğiniz her seviye için farklı puanlar verilmektedir ve toplam 10 seviyeden oluşmaktadır. Top 15 sistemi sayesinde kullanıcılar birbirleri ile rekabet edebilmektedir.Oyunda iki adet joker bulunmaktadır. Bu jokerlerden birisi "oylama" jokeridir. Oylama jokeri ile bilmediğiniz,zorlandığınız soruları oylamaya sunarak doğru şıkka en yakın cevapları yüzde olarak alırsınız. Diğer bir joker hakkı ise "yarı yarıya" jokeridir. Yarı yarıya jokeri ile dört şıktan yanlış olan iki şık elenmektedir. Bu sayede kullanıcıların daha rahat cevap vermeleri öngörülmüştür. Oyunda takıldığınız,bilmediğiniz,zorlandığınızı anladığınızda "yarışmadan çekil" butonu kullanılarak o seviyeye gelene kadar ki kazandığınız puan hesabınıza aktarılır ve yarışma bitirilir. Yanlış cevap verildiğinde puan alınamaz ve yarışma bitirilir.

Nasıl Oynanır?

 - Telefon,tablet veya bilgisayarınızın tarayıcısının adres çubuğu bölümüne www.hepbilirim.com adresini girerek veya arama motorlarına "hepbilirim bilgi yarışması" yazarak ulaşabilirsiniz. İlk iki seviyeye kadar deneme oyunu oynayabilirsiniz.Diğer seviyelere geçebilmek ve puan kazanabilmek için üye olmanız veya giriş yapmanız gerekmektedir.

 

Nasıl Kayıt Olunur? 

 - Siteye giriş yaptıktan sonra mobil tarayıcılarda sol üstte bulunan "menü" kısmından "kayıt ol" butonuna tıklanır. Burada ilgili alanlar doldurularak kullanıcı sözleşmesi ve oyun politikası kabul edilir ve kayıt olunur. Kayıt olduktan sonra otomatik olarak sisteme giriş yapılır.

 

Ücretli mi?

 - Kullanıcılardan herhangi bir para talebinde bulunmuyoruz. Sistem tamamen ücretsizdir. Oyunda paket sistemi devreye alınabilir. Bu paket sistemlerini sadece isteyen kullanıcılar alabilecektir. Paket sistemi sayesinde günlük oyun limiti arttırılabilir puan-nakit karşılığı yükseltilebilir.

  1. Avatar tuncer turan
    yarışmaya katılmak istiyorum
    4 yıl önce
  2. Avatar ramazan doğan
    üye oldum ancak telefon numaramı onaylayamadım. napacam?
    5 yıl önce