Genel Hepbilirim Bilgi Yarışması ile Hem Eğlen Hem Öğren

Hepbilirim Bilgi Yarışması ile Hem Eğlen Hem Öğren

5 yıl önce     Genel 0

 En yeni en öğretici bilgi yarışması çıktı. Bilginize güveniyorsanız, ben herşeyi bilirim diyorsanız bu oyun tam sizlik olacak. Eğlenirken bilgi yarışları ile keyifli vakit geçireceksiniz. Hepbilirim oyunu ile karşınıza birçok alanda soru geliyor. Bu soruların kategorileri ise genel kültür, müzik, sanat, spor, eğlence, tarih, coğrafya, magazin gibi konulardan çıkıyor. Birçok kategoride binlerce soru sizlerle..

 

Oyun sistemine üye olarak bilgilerinizi tüm dünyadakiler ile yarıştırabilir, hatta hepbilirim.com sitesi üzerinden bu yarışmaya girerek top 15 listesinde zirveye yerleşebilirsiniz. Bu bilgi yarışması ile karşınıza farklı kategorilerde binlerce soru sizlere soruluyor. Oyundaki amaç soruları doğru bir şekilde cevaplayarak listede en üst sıra da yer almak ve kazandığınız puanları nakit olarak alabilmektir. Yarışmada iki adet de jokeriniz mevcut bunlar ise yarı yarıya ve oylama jokerleridir.

 

Bilgi Yarışması

Bu bilgi yarışması ile spordan, tarihe hatta müziğe kadar pek çok kategoride hazırlanan bu sorular her yaşa uygundur. Adeta 7’den 70’e herkesin severek oynayacağı bu oyun tüm bilgi yarışı hayranlarını mutlu edecek. Bu harika oyun sürekli geliştirilerek oldukça iddialı bir oyun haline gelmektedir. Siz değerli kullanıcıların sınırlarını zorlamak, diğer insanlar ile doyasıya yarışmak için tasarlanan bu yarışma için seyirci kalma! Bilgini herkese göstermenin tam zamanı..

 

Aramızda olmanın verdiği mutluluk ve tüm dünyadaki rakiplerinle kıyasıya yarışmak için artık sende bizdensin!

 

Hemen kayıt ol!

 

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!