Yarışma Bilgi Yarışması Düello Sistemi

Bilgi Yarışması Düello Sistemi

6 yıl önce     Yarışma 0

Bilgi yarışması sisteminde bir yenilik daha! Artık arkadaşlarınla ve diğer yarışmacılar ile aynı soruyu görüp, aynı soruyu cevaplayabileceksiniz. Bu sayede puan kazanıp nakite çevirebilirsiniz. Odaya girişte puan alt limiti koyabilirsiniz. Oyunda kaç kullanıcı var ise oyun sonunda galibiyetinize göre puan kazanabilirsiniz. 

Bilgi yarışmasında joker kullanım haklarınız bulunmaktadır. Joker sistemini bir oyunda en fazla iki kez kullanılabilirsiniz. İki kez kullanabilmek içinde hesabınızda enerji olması gerekmektedir. Enerji alabilmek için tekli yarışmada kazandığınız puanları kullanabilir yada paket sisteminden satın alabilirsiniz. Paket sistemini almak için banka hesap numaralarımıza paket tutarı kadar nakit ödeme yapılır. Ödeme onayından sonra hesabınıza enerji yüklenir ve jokerleri kullanabilirsiniz. 

Bilgi Yarışması Düello

Düello sisteminde oyunu başlatbilmek için en az iki kullanıcı olmalıdır. Odaya girişte belirlenen puanlar galibiyeti alan kullanıcının hesabına aktarılır. Eğer birden fazla oyuncu galibiyet yaşarsa kazanılan puanlar kazanan oyunculara bölünür.

 

Düello sistemimizi hemen deneyin : Düelloya Gir!

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!