Diğer Bilgi Yarışması Tanıtım

Bilgi Yarışması Tanıtım

6 yıl önce     Diğer 0

Bilgi Yarışması

Geniş bir bilgi yarışı dünyasına girmeye hazır mısınız? Matemetik, spor, genel kültür, tarih,sanat ve bilim gibi sayısız alanda geniş soru havuzu ile sizi eşsiz bir dünyaya çağırıyoruz. Hepbilirim oyunumuz sayesinde hem kendinizi sınayacaksınız hem rakipleriniz ile yarışacak hem de eğleneceksiniz.  Her kategoriden farklı sorular karşınıza çıkmaktadır ve bu sorular için size ilk seviyelerde 20 saniye zorlaşan seviyelerde 25 saniye verilmektedir.

Bu oyun online bir platformdur ve ücretsizdir. Oyunumuz ile hem eğlenecek hem bilgi sahibi olacak hem de top 15 sırasında lider olabileceksiniz. Oyuna anasayfamızda bulunan "yarışmaya başla" butonuna tıklayarak üye olmalı eğer üyeyseniz giriş yaparak başlayabilirsiniz.

Oldukça beğeni alan bu oyuna ilgi oldukça büyük 2018 senesinin en sevilen oyunları arasına giren bu oyunun gün geçtikçe daha büyük bir kitlesi olacağına şüphemiz yok. Oyunumuz da yer alan tüm sorular uzman kişiler tarafından hazırlanarak oldukça büyük bir soru havuzu hazırlanmaktadır. 7’den 70’ e herkesin ilgisini çeken bu oyun şu aralar oldukça popülerdir. Günümüzde siz de bir bilgi yarışması arıyorsanız hepbilirim bilgi yarışması sizler için harika bir tecrübe olacak.

Bu çekişmeli oyunumuza dışarıdan bakmayın hemen sizde kayıt olup aramıza katılın..

 

 

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!